Mobil +420 605 554 147

Realitní kancelář Anděl

Reference

 1. Daniel napsal:

  Velmi oceňuji profesionalitu, znalosti v oboru, ochotný přístup, poradenství a časovou flexibiltu pana Kubicy. O celý prodej bytu se staral od začátku do konce s velkou péčí a se zájmem a pochopením pro kupující i prodávající stranu. Zajištění zprostředkování prodeje, všech náležitostí a dokumentů proběhlo hladce. Prodávající i kupující se mohli plně na pana Kubicu spolehnout a důvěřovat v každém kroku jednání/prodeje.

 2. Maksym napsal:

  Profesionální jednání a ochota, všechno proběhlo bez problémů na vysoké úrovní. Doporučuji

 3. Vladimír V. napsal:

  S panem Petrem spolupracuji už nějakou dobu a vždy jsem byl maximálně spokojený (koupě bytu, pronájem kanceláře atd.). Super přístup, ochota, poradenství, časová flexibilta. Děkuji moc, Vaše služby využiji určitě znovu !!!

 4. Jan Blahut napsal:

  Služeb RK Anděl jsem využil dvakrát. V obou případech p.Kubica prokázal že je ne jenom naprostý profesionál co se týče zprostředkování prodeje či koupě, ale také empatii, pochopení, a lidský přístup. Vše dokáže vysvětlit stručně, vše co řekl splnil. Za mě jen pozitivní zkušenosti a rozhodně bych jeho služby bez obav doporučil ostatním.

 5. Karolina P. napsal:

  S pomoci RK Andel jsem koupila svuj prvni byt. Pan Kubica byl velmi ochotny vzdy se vsim pomoct a poradit. Jsem rada, ze jsem narazila zrovna na nej – usetril mi spoustu starosti. Moc mu timto dekuji a urcite doporucuji!

 6. Iva B. napsal:

  Prostřednictvím RK Anděl jsem prodala již druhou nemovitost, nemovitosti se prodali vždy velmi rychle a nad cenou, kterou jsem očekávala. Pan Kubica je velice spolehlivý a profesionální, celý proces prodeje proběhl bez problému. Vše zajistila RK a ušetřila mi spoustu času. Můžu jen doporučit tuto RK a také touto cestu děkuji :-).

 7. Ela napsal:

  Díky RK Anděl se nám podařilo prodat náš dům rychle a nad cenou, kterou jsme si původně představovali. I když prodej provázely mnohé komplikace, pan Kubica nám se vším vždy rychle poradil a pomohl. Určitě doporučujeme!

 8. Ivan Vašek napsal:

  Kupovali jsme v Ostravě byt přes RK Anděl. Celou dobu se o nás staral pan Kubica. Jednání bylo profesionální, srozumitelné, Vše proběhlo bez problémů.
  Ještě po koupi bytu nám zaslal instrukce ohledně daně z převodu nemovitosti a také zařídil přepis záloh služeb na správě nemovitosti.
  Děkujeme a mohu jen doporučit

 9. Adéla M. napsal:

  Realitní kancelář Anděl můžu vřele doporučit všemi deseti. 👍 Profesionální a zároveň přátelský a ochotný přístup, což velmi oceňuji. Pan Kubica byl schopný v časovém presu vyřešit a odbourat téměř neřešitelné problémy.

 10. Honza. M. napsal:

  RK Anděl mi byl doporučen kamarádem. Kontaktoval jsem tedy pana Kubicu, který mě velmi ochotně provedl všemi nástrahami prodeje mého bytu v Ostravě. Komplexní a profesionální služby bez zbytečné ztráty mého času. Pan Kubica se postaral o vše od A do Z. Mohu vřele doporučit.

 11. Martina Rojíčková napsal:

  Realitní kancelář pana Kubici mohu jen doporučit. S tak skvělým přístupem jsem se nesetkala u jiných realitek za 5let co jsem nemohla prodat byt a jejich zájem končil pouze podáním inzerátu. Obětavě vozí lidi, kteří nemají auto, věnuje jim čas, aby jim po prodeji pomohl třeba i s přepisem energií, pokud jsou ve městě noví a neznají ho. Jednoduše mohu říct, že pan Kubica dělá reality srdcem a provizi, kterou člověk zaplatí za prodej si opravdu zaslouží! Děkuji za všechno a přeji hodně klientů, kteří budou spokojeni a doporučí Vás tak jako já, protože si to zasloužíte 🙂

 12. Žaneta Kopiová napsal:

  Pana Kubicu můžu jen doporučit. Ohledně prodeje bytu bylo vše vyřízeno během pár dní ,nemusela jsem nic sama vyřizovat o vše se p.Kubica postaral . Je vstřícný ,ochotný a milý o všem jsem byla informována buď telefonicky nebo e-mailem. Pokud bych někdy ještě potřebovala pomoc ze strany RK určitě se obrátím na p.Kubicu a realitní kancelář Anděl. Děkuji

 13. Marie P. napsal:

  Prodej bytu v Havířově,nám zprostředkoval p. Kubica a byly jsme velmi mile překvapeni s jakým přístupem,ochotou a rychlostí se prodej uskutečnil.Mohu opravdu doporučit.

 14. Roman Kulhánek napsal:

  Ještě jednou touto cestou děkuji panu Kubicovi za vstřícnost, rychlost a profesionální až nadstandardní přístup. Od začátku do konce při koupi bytu se úplně o vše postaral sám. Nikam jsem nemusel jezdit, nic vyřizovat, nic platit navíc, o všem mě dopodrobna informoval. Všem případným zájemcům služby pana Kubici vřele doporučuji. Roman Kulhánek Havířov.

 15. Vladimír Rybárik napsal:

  Služby rk Anděl a spolupráci na nákupu a prodeji nemovitostí s p. Kubicou jsem několikrát absolvoval. Jsem rád, že u p. Kubici neuslyšíte o „rezervačním poplatku“ – nešvar realitek, zakonně nepodložená platba a její výše. Mnohdy se i bojíte složit nemalé finanční prostředky za kus papíru a vlastně nic jste nekoupili. Za fér přístup, kvalitu služeb ve všech úrovních při spolupráci by se měli ostatni regionální i celorepublikový makléři učit od pana Kubici!!! Každopádně doporučuji přímo pana Kubicu, ať už jeho pracovní kroky povedou i pod jinou značku realitky, vždy vyhledat. Zklamaní bude jen konkurence :).

 16. Kolářová Ivana napsal:

  Při prodeji bytu v Havířově jsem na doporučení spolupracovala s RK Anděl,realitní makléř pan Petr Kubica je člověk na svém místě ochotný,vstřícný,komunikativný a velice slušný.Jedním slovem profesionál.Veškeré formality zařídil, vše dojednal.Ještě jednou děkuji a RK doporučuji:)

 17. Henryk Małysz napsal:

  Pan realitní makléř Petr Kubica z RK Anděl je opravdový profesionál, kterého vřele doporučuji !!! V roce 2006 jsem hledal byt, který by mi vyhovoval. Prošli jsme spoustu bytů s různými makléři, ale nejvíc ze všech se mi líbilo jednání pana Kubicy. Byl vstřícný a trpělivý. Netlačil na nás jako ostatní, nenutil nám byty, které měl zrovna v nabídce. Oslovila mě profesionalita, vstřícnost, slušnost, trpělivost a vysoká úroveň s jakou poskytoval svoje služby. Neuměl jsem si tehdy vybrat z nabízených bytů, proto jsme po vzájemné dohodě vydefinovali moje požadavky a pan Kubica mi za pár dnů volá, že má přesně to, co jsem si umanul 🙂 A fakt že jo :-D. V brzké době jsem byt koupil a bydlel v něm 6 let. Spokojený zákazník se vrací, proto když jsem v roce 2012 byt prodával, opět jsem se na základě kladné zkušenosti obrátil na pana Kubicu. Protože kupující měli (svého vlastního) neschopného finančního poradce, který jim zařizoval financování 3/4 roku, sešli jsme se v RK Anděl a podepsali celkem 6 smluv o smlouvě budoucí a teprve sedmý pokus s novým finančním poradcem z MP Finanční servis byl bleskový a úspěšný. Bylo až neskutečné, jak byl pan Kubica trpělivý a vstřícný, když jak sám řekl, takový extrém při prodeji ještě nezažil. Prodej bytu se díky Panu Kubicovi nakonec realizoval ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Dávám velmi kladnou referenci. Panu Kubicovi děkuji za zdárnou koupi i následovný prodej bytu i vše co pro nás i hladký průběh v obou případech udělal. Ještě jednou díky !!!

 18. Kristina F. napsal:

  Profesionalni servis, spolehlivost, ochota. Velka spokojenost s RK Andel a maklerem Petrem Kubicou, doporucuji!

 19. Petr napsal:

  Přes RK jsem prodával byt. Můžu jen doporučit. Rychlost,ochota, časová flexibilita. S panem Kubicou jsem byl velmi spokojen.

 20. Tomas M. napsal:

  Prostrednictvim RK Andel jsme kupovali byt v osobnim vlastnictvi. Se sluzbami RK i pana Kubicy jsme byli velmi spokojeni. Vse probehlo hladce a presne podle nasich predstav. Timto dekujeme.

 21. Luboš napsal:

  Prostřednictvím RK Anděl jsem po dobu 2 let pronajímal své byty. Spolupracoval jsem s p. Kubicou, který se o vše staral a vždy mi vybral vhodné nájemníky. Což je v dnešní době velký problém. Veškeré formality vždy ochotně zařídil a časově byl velice flexibilní, čehož si cením. Více takových lidí a zpětně děkuji.

 22. Zuzana napsal:

  Při prodeji chalupy jsem se obrátila na RK Anděl. A do dnešního dne toho nelituji ! Chalupa byla cca za měsíc prodána. Pokud budu potřebovat cokoliv dalšího z oblasti realit, určitě se na tuto kancelář obrátím. Všem tedy doporučuji 😉

 23. Marcela napsal:

  Chtěla jsem si v Havířově koupit byt a obrátila jsem se na tuto RK a byla jsem z jejich služeb mile překvapena. Stačilo p. Kubicovi zadat mé požadavky a o vše už se staral on sám. Což mi vzhledem k mé časové vytíženosti velmi vyhovovalo. Ve velmi krátkém časovém horizontu se mi ozval s konkrétní nabídkou, která plně odpovídala mým požadavkům. Takže jsem si byt ihned koupila. O všechny písemné náležitosti se RK postarala sama. Touto cestou bych jí chtěla poděkovat za skvělou spolupráci a profesionální přístup.

 24. Zuzana P. napsal:

  Při prodeji RD jsme byli se spoluprací s RK velice spokojení. Bylo nutné vyřídit spoustu věcí a nebylo to zrovna jednoduché. Pan Kubica si ovšem se vším bez problému poradil, moc nám pomohl, vše ochotně vysvětlil kdykoliv jsme potřebovali. Obdivujeme jeho trpělivost při jednání s některými zákazníky 🙂 A vše jsme dotáhli do zdárného konce. Můžeme jen doporučit a za vše zpětně děkujeme!

Napište o nás referenci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.