Mobil +420 605 554 147

Realitní kancelář Anděl

Prodej stavebních pozemků 2.100 m², Ul. Šumbarská, Petřvald

Typ prodej
Cena 1.837.500 Kč / nemovitost
Rezervace Ne
Lokalita Karviná
Obec Petřvald
Plocha pozemku 2100 m2
Mapa Otevřít místo (Petřvald) na mapě

Popis:

Hledáte nadstandardně velký pozemek v dostupné lokalitě městskou hromadnou dopravou z Havířova? Tak právě pro Vás ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pozemek o výměře 2.100 m2 v Petřvaldu na ulici Šumbarské.

Díky své výměře by byl pozemek vhodný i pro výstavbu 2 RD. Pozemek obdélníkového tvaru je částečně oplocený a směrem od přístupu je svažitý do zahrady a okolního lesíku.

Pozemek nabízí opravdu příjemný výhled do přírody a přitom se nachází v rozptýlené zástavbě RD. Přístup k nemovitosti je z obecní asfaltové komunikace. Ing. sítě: elektřina – vedení na hranici pozemku, obecní vodovod vede vedle cesty, odpad je třeba řešit žumpou nebo domácí čov.

Výborná dostupnost: 350 m autobusová zastávka a dětské hřiště, 1 km škoda a školka. Cena včetně provize, právních služeb, advokátní úschovy kupní ceny. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

Makléř

Jméno Petr Kubica
Telefon +420 605 554 147
E-mail petr.kubica@andelrk.cz

Kontaktní formulář

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Vaše příjmení (vyžadováno)

    Telefon (vyžadováno)

    E-mail (vyžadováno)

    Vaše zpráva makléři