Mobil +420 605 554 147

Realitní kancelář Anděl

Reference

 1. Marie P. napsal:

  Prodej bytu v Havířově,nám zprostředkoval p. Kubica a byly jsme velmi mile překvapeni s jakým přístupem,ochotou a rychlostí se prodej uskutečnil.Mohu opravdu doporučit.

 2. Roman Kulhánek napsal:

  Ještě jednou touto cestou děkuji panu Kubicovi za vstřícnost, rychlost a profesionální až nadstandardní přístup. Od začátku do konce při koupi bytu se úplně o vše postaral sám. Nikam jsem nemusel jezdit, nic vyřizovat, nic platit navíc, o všem mě dopodrobna informoval. Všem případným zájemcům služby pana Kubici vřele doporučuji. Roman Kulhánek Havířov.

 3. Vladimír Rybárik napsal:

  Služby rk Anděl a spolupráci na nákupu a prodeji nemovitostí s p. Kubicou jsem několikrát absolvoval. Jsem rád, že u p. Kubici neuslyšíte o „rezervačním poplatku“ – nešvar realitek, zakonně nepodložená platba a její výše. Mnohdy se i bojíte složit nemalé finanční prostředky za kus papíru a vlastně nic jste nekoupili. Za fér přístup, kvalitu služeb ve všech úrovních při spolupráci by se měli ostatni regionální i celorepublikový makléři učit od pana Kubici!!! Každopádně doporučuji přímo pana Kubicu, ať už jeho pracovní kroky povedou i pod jinou značku realitky, vždy vyhledat. Zklamaní bude jen konkurence :).

 4. Kolářová Ivana napsal:

  Při prodeji bytu v Havířově jsem na doporučení spolupracovala s RK Anděl,realitní makléř pan Petr Kubica je člověk na svém místě ochotný,vstřícný,komunikativný a velice slušný.Jedním slovem profesionál.Veškeré formality zařídil, vše dojednal.Ještě jednou děkuji a RK doporučuji:)

 5. Henryk Małysz napsal:

  Pan realitní makléř Petr Kubica z RK Anděl je opravdový profesionál, kterého vřele doporučuji !!! V roce 2006 jsem hledal byt, který by mi vyhovoval. Prošli jsme spoustu bytů s různými makléři, ale nejvíc ze všech se mi líbilo jednání pana Kubicy. Byl vstřícný a trpělivý. Netlačil na nás jako ostatní, nenutil nám byty, které měl zrovna v nabídce. Oslovila mě profesionalita, vstřícnost, slušnost, trpělivost a vysoká úroveň s jakou poskytoval svoje služby. Neuměl jsem si tehdy vybrat z nabízených bytů, proto jsme po vzájemné dohodě vydefinovali moje požadavky a pan Kubica mi za pár dnů volá, že má přesně to, co jsem si umanul :-) A fakt že jo :-D. V brzké době jsem byt koupil a bydlel v něm 6 let. Spokojený zákazník se vrací, proto když jsem v roce 2012 byt prodával, opět jsem se na základě kladné zkušenosti obrátil na pana Kubicu. Protože kupující měli (svého vlastního) neschopného finančního poradce, který jim zařizoval financování 3/4 roku, sešli jsme se v RK Anděl a podepsali celkem 6 smluv o smlouvě budoucí a teprve sedmý pokus s novým finančním poradcem z MP Finanční servis byl bleskový a úspěšný. Bylo až neskutečné, jak byl pan Kubica trpělivý a vstřícný, když jak sám řekl, takový extrém při prodeji ještě nezažil. Prodej bytu se díky Panu Kubicovi nakonec realizoval ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Dávám velmi kladnou referenci. Panu Kubicovi děkuji za zdárnou koupi i následovný prodej bytu i vše co pro nás i hladký průběh v obou případech udělal. Ještě jednou díky !!!

 6. Kristina F. napsal:

  Profesionalni servis, spolehlivost, ochota. Velka spokojenost s RK Andel a maklerem Petrem Kubicou, doporucuji!

 7. Petr napsal:

  Přes RK jsem prodával byt. Můžu jen doporučit. Rychlost,ochota, časová flexibilita. S panem Kubicou jsem byl velmi spokojen.

 8. Tomas M. napsal:

  Prostrednictvim RK Andel jsme kupovali byt v osobnim vlastnictvi. Se sluzbami RK i pana Kubicy jsme byli velmi spokojeni. Vse probehlo hladce a presne podle nasich predstav. Timto dekujeme.

 9. Luboš napsal:

  Prostřednictvím RK Anděl jsem po dobu 2 let pronajímal své byty. Spolupracoval jsem s p. Kubicou, který se o vše staral a vždy mi vybral vhodné nájemníky. Což je v dnešní době velký problém. Veškeré formality vždy ochotně zařídil a časově byl velice flexibilní, čehož si cením. Více takových lidí a zpětně děkuji.

 10. Zuzana napsal:

  Při prodeji chalupy jsem se obrátila na RK Anděl. A do dnešního dne toho nelituji ! Chalupa byla cca za měsíc prodána. Pokud budu potřebovat cokoliv dalšího z oblasti realit, určitě se na tuto kancelář obrátím. Všem tedy doporučuji ;)

 11. Marcela napsal:

  Chtěla jsem si v Havířově koupit byt a obrátila jsem se na tuto RK a byla jsem z jejich služeb mile překvapena. Stačilo p. Kubicovi zadat mé požadavky a o vše už se staral on sám. Což mi vzhledem k mé časové vytíženosti velmi vyhovovalo. Ve velmi krátkém časovém horizontu se mi ozval s konkrétní nabídkou, která plně odpovídala mým požadavkům. Takže jsem si byt ihned koupila. O všechny písemné náležitosti se RK postarala sama. Touto cestou bych jí chtěla poděkovat za skvělou spolupráci a profesionální přístup.

 12. Zuzana P. napsal:

  Při prodeji RD jsme byli se spoluprací s RK velice spokojení. Bylo nutné vyřídit spoustu věcí a nebylo to zrovna jednoduché. Pan Kubica si ovšem se vším bez problému poradil, moc nám pomohl, vše ochotně vysvětlil kdykoliv jsme potřebovali. Obdivujeme jeho trpělivost při jednání s některými zákazníky :-) A vše jsme dotáhli do zdárného konce. Můžeme jen doporučit a za vše zpětně děkujeme!

Napište o nás referenci

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *